Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 14 Листопада 2018    00:32:20
  Журнал » Новини Житомира » Події » 2008 » Липень » 2 » 14:44:06

  Користувачі ICQ у всьому світі не можуть обмінюватися повідомленнями

  02 Липня 2008, 14:44:06 1800 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Користувачі ICQ у всьому світі не можуть обмінюватися повідомленнями

  Сьогодні, 2 липня, користувачі ICQ у всьому світі як і раніше не можуть обмінюватися миттєвими інтернет-повідомленнями, оскільки майже всі інтернет-мессенджери вимагають відновити программу-клієнт і не підключаються до мережі.

  Всі, хто використовував альтернативні офіційній ICQ мессенджери, такі як QIP і Adium, не змогли підключитися до мережі, оскільки програма вимагає оновлення, що, проте, дуже складно,  оскільки сайт QIP.ru виявився недоступним.
   
  Зі слів розробників Adium, 1 липня сервера AOL, якій належить ICQ, стали вимагати від програм-клієнтів підтримки протоколу ICQ 6. Adium базується на бібліотеці libpurple, основною для іншого мессенджера, Pidgin. Остання версія libpurple повідомляла сервер, що підтримує лише протокол ICQ 5, із-за цього Adium вимагав відновити програму і направляв користувачів на сайт pidgin. Розробники обіцяють усунути проблему в найкоротші терміни.
   
  Аналогічні повідомлення 1 липня 2008 року побачили користувачі і інших мессенджеров, що дозволяли обмінюватися повідомленнями по протоколу ICQ.
   
  Деякі блоггери вважають, що подібний інцидент є елементом мережевої війни icq.com з користувачами альтернативних клієнтів. Хоча, слід зазначити, що, наприклад, мобільний клієнт AgileMessenger працює в нормальному режимі.

  Нагадаємо, що не так давно користувачі ICQ і інших інтернет-мессенджерів пережили ще один неприємний інцидент – причиною для неспокою стала
  поява в списку контактів нового користувача під номером 12111 і з ім'ям ICQ System, якого юзери прийняли за комп'ютерний вірус.
   
  Проте пізніше виявилось, що користувача з ніком ICQ System додала сама ICQ з метою модернізації версії ICQ 6: розробники повідомили, що новий контакт служить для поліпшення зв'язку між системою і користувачами, а також гарантує, що користувачі ICQ зможуть без проблем спілкуватися між собою надалі.
   

  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини Житомира: