Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 02 Декабря 2020    01:59:02
Житомир » Новини » Кримінал » 2008 » Июль » 1 » 13:32:36

Профполіклініку міста Житомира намагаються захопити рейдери

01 Июля 2008, 13:32:36 2755 Коментарі 0 Читать на русском

Профполіклініку міста Житомира намагаються захопити рейдери
Учасники відомого у місті медичного закладу «Житомирська профполіклініка звернулись до правоохоронців аби захистити себе від рейдерської атаки. Їх долю власності (а це 50,4% статутного фонду) намагається захопити директор підприємства Тамара Олександрівна Сухачова.
Як зазначається у прес-релізі, які учасники товариства розповсюдили серед ЗМІ, директору в цій справі активно допомагає Павліченко Микола Сергійович – перший заступник секретаря Житомирського обкому СДПУ(о).
Вище вказані особи зареєстрували фальшиві зміни до статуту товариства у державного реєстратора Виконавчого комітету Житомирської міської ради, згідно яким з числа учасників виключені троє, які володіють 13% уставного капіталу. Причому підставою для внесення змін послужив протокол зборів, датований 2006 роком.
Сама ж директорка володіє 39% уставного фонду, її дочка – приблизно 4%. Ще біля 1% належить юристу, який підтримує пані Сухачову. А вищезазначені 13%, за словами представника інтересів учасників, були зараховані на саме підприємство. Тобто виходить, що підприємство саме володіє своєю долею. А розпоряджається нею –  директор.
На 8 липня призначення позачергові збори, на яких розглядатиметься питання про отримання кредиту і передачі майна товариства у заставу. То ж наміри директора доволі очевидні.
Одна з учасниць товариства, Строцька Галина Володимирівна на прес-конференції, що нещодавно проходила для ЗМІ, пояснила – дійсно, троє учасників 2006 року подали заяву про вихід. Але оскільки підприємство тоді з ними не розрахувалося, то на зборах в грудні 2006 року було прийнято рішення розпочати лише саму процедуру виходу і все. Повторно це питання розглядалось в березні цього року.
- я входила до складу комісії з питань виходу учасників товариства на зборах 25 березня 2008 року, - зазначила Галина Володимирівна, - І як тільки вони розпочались, директор запросила мене, що ось, підійдіть підпишіть рішення комісії про вихід учасників. Виявляється, цей документ вже до початку зборів був надрукований. Я навіть не бачила ніяких документів, незрозуміло яким чином обраховувались частки учасників.
Що цікаво, розрахуватись з ними директор планувала старим обладнанням, а 20% - віддати готівкою за рахунок прибутку. І це при тому, що прибуток за 2007 рік, який озвучили для учасників, склав всього 5 тисяч гривень…
Тож ніякого рішення про вихід прийнято не було. Збори перенесли на 25 квітня, потім на травень, потім їх знову відклали. А в кінці травня виявилось, що до статуту внесено зміни на основі протоколу від грудня 2006 року.
- згідно протоколу, в грудневих зборах я значусь головуючою. А я ніколи не була головою зборів, - обурюється Галина Володимирівна.
Зараз директор направляє листи тим трьом виключеним учасникам приблизно такого змісту: «Ваша доля викуплена, прийдіть заберіть гроші». Ким, коли, викуплено, за якою ціною, хто приймав рішення – такі питання навіть не стоять. Викуплено – заберіть гроші!
Крім того, учасники товариства вже тривалий час не можуть отримати ніякої інформації про діяльність товариства.
Тож зараз ситуація доволі неоднозначна. Поки учасники звернулись із заявами до правоохоронців і прокуратури. А до позачергових зборів лишився тиждень...

ПроЖитомир

НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: