Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Субота, 16 Лютого 2019    16:15:29
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2008 » Липень » 1 » 11:28:30

Атракціони житомирського парку отримали дозвіл на експлуатацію

01 Липня 2008, 11:28:30 1923 Коментарі 0
Атракціони житомирського парку отримали дозвіл на експлуатацію
Діючі міські атракціони житомирського парку культури та відпочинку мають дозвіл на експлуатацію". Більше того, в цьому році вони двічі проходили технічне обстеження", - пояснив директор парку Анатолій Драган.

 В першому випадку – це була планова перевірка в квітні місяці, в другому – моніторинг стану атракціонів України після нещасних випадків на приватних каруселях.

Загалом на балансі комунального підприємства Парк культури та відпочинку – 30 різних атракціонів. Сьогодні працюють 16-ть. Ще два потребують ремонту. Причому, за інформацією директора парку, аби довести до ладу Колесо огляду в Гідропарку, потрібно 130 тисяч гривень, - а це може бути лише допомога з міського бюджету.

А щодо решти 12-ти паркових атракціонів, то вони вже реконструкції не підлягають, - виніс вердикт Анатолій Драган.

Втім, не все так погано. Днями завершено монтаж системи освітлення всієї паркової зони. Відтепер і в сутінках тут буде видно як вдень.

А в найближчих планах дирекції парку – наведення благоустрою території: відновлення роботи декоративних фонтанчиків, впорядкування алей, газонів, ремонт сходинок, що ведуть до набережної, реконструкція тенісного корту та ремонт двох атракціонів.
Коментарів: 0
avatar

Інші новини:


Новини Житомира: