Журнал Житомира
Сегодня: Сб, 20 Октября 2018    21:33:39
Головна » Новини Житомира » 2008 » Червень » 25

У Житомирській області активізувався «секс-туризм»

25 Июня 2008 4124 0.0 zhzh.com.ua
Для протидії секс-бізнесу на Житомирщині, не так давно в органах внутрішніх справ створили відділи боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми.

Як повідомили фахівці «Журналу Житомира», в області зростає рівень і масштаби секс-індустрії, через спрощення візового режиму активізується так званий «сексуальний туризм».

— Якщо пояснити просто, то громадяни з інших країн використовують українських жінок і дітей для задоволення своїх статевих потреб, розбещення неповнолітніх, виготовлення порнографічної продукції та ін. Перед нашими працівниками поставлена задача викривати місця розпусти і звідництва, виявляти факти примушення чи втягнення у проституцію, сутенерства, розбещення неповнолітніх. Тобто активно протидіяти розвитку секс-бізнесу на Житомирщині, — розповідає Віктор Курбатов начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України на Житомирщині.

Правоохоронці Житомирської області з другої половини червня почали операцію «Нічне місто». Триває перевірка готелів, нічних розважальних закладів, саун, бань та інших місць дозвілля. Також проституток «ловлять» на кільцевих дорогах і вулицях Житомира та районних центрів. Окрім цього задля виявлення фактів виготовлення і розповсюдження порнографічних предметів і творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, перевіряються ринки та торгові точки.

За словами Алли Ващенко із відділу зв’язків з громадськістю УМВС в Житомирський області, хоч операція триває лише пару тижнів вже є результати. Міліцією задокументовано декілька злочинів, зокрема один факт торгівлі людьми, два – звідництва тощо.

Віктор Курбатов наводить і конкретні приклади.

— 24-річна жителька Новоград-Волинського району розповіла, що чотири роки тому невідомий чоловік обіцяв працевлаштувати її за кордоном. Дівчина погодилась на пропозицію попрацювати «домогосподаркою» у багатіїв в Об’єднаних Арабських Емірантах. Мовляв, вигідні умови роботи і висока плата. Однак, як залишила Житомирщину, то у неї забрали документи і продали у рабство. Вирватися з полону дівчині вдалося лише за три роки. Зараз шукаємо цього «продавця», — каже Курбатов.

Інші новини:

Комментариев: 0
avatar