Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 20 Листопада 2018    02:15:18
  Журнал » Новини Житомира » Події » 2008 » Червень » 25 » 14:12:01

  У Житомирській області відбулося смішне ДТП. ФОТО

  25 Червня 2008, 14:12:01 2416 Коментарі 0 Читать на русском языке
  У Житомирській області відбулося смішне ДТП. ФОТО
  «Скупий платить двічі» – прислів'я начебто відоме і цей життєвий досвід відомий всім. Але, ось що вранці, 23 червня, розповів постійний читач Володимир Гусев:

  - Їхав я у справах з Радомишля до Житомира, убік Кочерова. Проїжджаю, значить, по мосту, що недалеко від місцевого автовокзалу, і бачу таку картину: навантажений «ГАЗ» стоїть на задніх колесах! Дорога там з підйомом, а вантажівка була доверху переобтяжена деревом, ось і вийшла оказія. Картина, звичайно, цікава, але господареві, напевно, було не до сміху.

  Можна було тільки здогадатися, що якщо машині «призначено» було перевозити максимум сім кубів дерева, - їй накинули близько десяти.

  Дізнатися подробиці події поспішила газета «20 хвилин» в прес-службі Житомирського облгаї.

  «Нічого смішного тут не немає!»», - відповіли там. Як виявилось, сведетель ДТП бачив картину тільки «постфактум».  Близько трьох годинників ночі тут відбулися зіткнення декількох вантажних автомобілів. Водій однієї машини задрімав за кермом, а другою – не справився з дистанцією, в результаті відбулося зіткнення. До ранку з постраждалих авто залишилося тільки одне, яке і відобразив Володимир Гусев.


  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: