Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Четвер, 17 Січня 2019    17:13:15
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2008 » Червень » 23 » 18:05:32

  У Житомирській області збільшилась кількість дітей-інвалідів

  23 Червня 2008, 18:05:32 2259 Коментарі 0 Читать на русском языке
  У Житомирській області збільшилась кількість дітей-інвалідів

  Кількість дітей-інвалідів у віці до 16 років за останні 5 років в Житомирській області зросла до 5524 проти 4662 в 2003-му році. В цілому нині пільгова категорія дітей в регіоні складає 64 тисячі чоловік.

  Про це «Журналу Житомира» сьогодні повідомили в прес-службі прокуратури в Житомирській області.

  “Приведена статистика свідчить, що кожна п'ята дитина в регіоні має значні вади або дуже поганий стан здоров'я”, - відзначив перший заступник прокурора області Анатолій Чумаченко.
   
  За його словами, причиною дитячого каліцтва іноді бувають лікарі. Так, під час прокурорського втручання в області виявлено і притягнуто до кримінальної відповідальності лікарів Малинського територіально-медичного об'єднання, з вини яких хвора дитина трохи не померла через невчасне і некваліфіковане обстеження.
   
  Він також розповів про випадок, коли на звірофермі в селі Тетеревка Житомирського району виявили 14-річну дівчинку, яку з травмою живота і матковою кровотечею доставили в лікарню без супроводу батьків. Дівчинка тривалий час жила в сараї на території звірогосподарства. Щодо її матері прокуратура порушила кримінальну справу за злісне невиконання батьківських обов'язків.
   
  Крім того, Чумаченко обнародував факт, коли в одній з багатодітних сімей області чотири роки тому померла одинадцятирічна донька, яку мати разом із старшою дочкою таємно від рідних поховала під деревом, а потім приховувала смерть дівчинки від рідних і органів влади, щоб отримувати на померлу дитину допомогу. Проти цієї жінки також збуджена кримінальна справа. Про це «Журналу Житомира» повідомляє УНІАН.
  Коментарів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: