Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 20 Листопада 2018    02:27:23
  Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2008 » Червень » 19 » 13:17:33

  Кримінальна справа по смерті журналіста Вячеслава Шмельова до цих пір не відкрито

  19 Червня 2008, 13:17:33 1773 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Кримінальна справа по смерті журналіста Вячеслава Шмельова до цих пір не відкрито

  На початку травня загинув журналіст, а кримінальнe справe до cих пір не відкрито. Чому?

  Як повідомляв «Журнал Житомира», 6 травня тіло журналіста В"ячеслава Шмельова було знайдене альпіністами на дні обриву біля Подільського міста в Житомирі.

  Смерть відомого журналіста, що стояв біля витоків незалежної української журналістики в «відважних дев'яностих», викликала сильний резонанс, як серед колег, так і серед громадськості. Вже це повинно було надати стимул міліції працювати набагато активніше при з'ясуванні обставин цієї смерті. Тим паче, що у нас злочин проти журналіста прирівнюється до злочину проти працівників правоохоронних органів. Але пішов вже другий місяць після події і що відомо?
   
  З розмови зі старшим слідчим Богунського РВВС Ю. Шеховцом вдалося з'ясувати наступне.
  Кримінальну справу до сих пір не відкрито. Виявляється, слідчому до сих пір не вдалося поспілкуватися з чоловіком, на зустріч з яким йшов Вячеслав і про «кидок» якого автофірмою писав він в останній статті.
   
  Дивно. Адже, наприклад, на сайті zazhitomir.info розміщена і сама публікація і названий сам колишній таксист Віталій Яременко. Там же можна ознайомитися з висловами журналістів В. Свободи, В. Киплінга, А. Очманілого, які виражають сумнів в самогубстві або нещасному випадку.
  Якщо міліція вже другий місяць не може зустрітися з відомими особами і з'ясувати, на чому грунтуються їх припущення, то про який професіоналізм може йтися?
  Мабуть, журналістам в Житомирі, необхідно проявити більше наполегливості в справі з'ясування смерті колеги, пише Валерій Івановський, газета "20 хвилин".
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: