Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понеділок, 20 Січня 2020    17:49:19
Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2008 » Червень » 19 » 12:49:29

Податкова міліція перекрила в Житомирській області контрабанду авто

19 Червня 2008, 12:49:29 2851 Коментарі 0
Податкова міліція перекрила в Житомирській області контрабанду авто
В травні цього року в результаті реалізації оперативних матеріалів співробітниками управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, порушено кримінальну справу по фактах контрабандного ввезення автомобілів та їх послідуючої легалізації.

Про це «Журналу Житомира» повідомили в прес-службі відділа податкової міліції ДПА у Житмоирській області.

Приватний підприємець Н. міста Новоград-Волинський, який протягом 2004-2005 років імпортував від імені фірми „AUTO HOLAND BV” (Нідерланди), яка фактично не мала взаєморозрахунків з ПП Н., на митну територію України контрабандним шляхом 20 автомобілів загальною вартістю 917 тис. грн.

Крім цього приватним підприємцем була проведена реєстрація імпортованих автомобілів в Новоград-Волинському ВРЕВ УДАІ в Житомирській області на власне ім’я та в послідуючому проведено їх реалізацію фізичним особам, чим здійснено легалізацію майна, здобутого злочинним шляхом.

Слідство проводиться слідчим відділом податкової міліції ДПА у Житомирській області. Проводяться слідчо-оперативні заходи з метою встановлення осіб причетних до скоєння злочину та відшкодуванню завданих збитків.


Коментарів: 0
avatar

Інші новини:Новини Житомира: