Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Четвер, 17 Січня 2019    17:52:55
  Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2008 » Червень » 19 » 12:49:29

  Податкова міліція перекрила в Житомирській області контрабанду авто

  19 Червня 2008, 12:49:29 2506 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Податкова міліція перекрила в Житомирській області контрабанду авто
  В травні цього року в результаті реалізації оперативних матеріалів співробітниками управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, порушено кримінальну справу по фактах контрабандного ввезення автомобілів та їх послідуючої легалізації.

  Про це «Журналу Житомира» повідомили в прес-службі відділа податкової міліції ДПА у Житмоирській області.

  Приватний підприємець Н. міста Новоград-Волинський, який протягом 2004-2005 років імпортував від імені фірми „AUTO HOLAND BV” (Нідерланди), яка фактично не мала взаєморозрахунків з ПП Н., на митну територію України контрабандним шляхом 20 автомобілів загальною вартістю 917 тис. грн.

  Крім цього приватним підприємцем була проведена реєстрація імпортованих автомобілів в Новоград-Волинському ВРЕВ УДАІ в Житомирській області на власне ім’я та в послідуючому проведено їх реалізацію фізичним особам, чим здійснено легалізацію майна, здобутого злочинним шляхом.

  Слідство проводиться слідчим відділом податкової міліції ДПА у Житомирській області. Проводяться слідчо-оперативні заходи з метою встановлення осіб причетних до скоєння злочину та відшкодуванню завданих збитків.

  Коментарів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: