Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 20 Листопада 2018    02:13:49
  Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2008 » Червень » 18 » 11:06:05

  У Житомирі, завідувачка аптеки зберігала 190 ампул наркотичного препарату

  18 Червня 2008, 11:06:05 1815 Коментарі 0 Читать на русском языке
  У Житомирі, завідувачка аптеки зберігала 190 ампул наркотичного препарату

  - Я б стріляла цих «тварюк» в білих халатах! Публічно - обурено сказала 43-річна Ганна Іванівна, у якої син помер від передозування наркотиків.

  Такою була реакція жінки на інформацію про співучасть працівників аптек в незаконному розповсюдженні наркотичних засобів. Особливо – трамадола.

  У нашій країні, якщо знати скільки, де і коли «підмазати», можна вирішити будь-яке питання. Навіть легалізувати наркобізнес – не проблема. Ось і така наркотична речовина як «Трамадол»  за допомогою чиновників був легалізований і допущений до продажу в аптеках, пише житомирська газета "20 хвилин".
   
  Справа пішла, попит ріс на очах. Тому вже тільки за п'ять місяців цього року фармацевтичними підприємствами України було випущено 80 млн. доз трамадола, що значно перевищувало квоту в 26 мільйонів. І наші «доблесні» контролюючі органи цього якось «не відмітили». Не кажучи вже про те, що невідомо, скільки його було випущено нелегально.
  Тільки 4 червня наш уряд схаменувся і своїм рішенням відніс трамадол до наркотичних речовин. Це значно активізувало роботу міліції:
  - Починаючи з 12-го червня, як і у всій Україні, на території Житомирщини проводиться спецоперація по протидії подальшого виготовлення і реалізації «Трамадола», а також виявленню каналів попадання його в нелегальний обіг, - повідомив начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВД  області Сергій Дзюбенко. – Майже чотири тисячі доз цієї наркотичної речовини враховано і передано на зберігання. 500 доз вилучено з незаконного обігу.
   
  Вже є і інші результати. Так, 14-го червня в Житомирі міліцією встановлений факт зберігання 190 ампул препарату завідувачки однієї з аптек. Ще 120 ампул вилучено в Червоноармійському районі. З початку проведення спецоперації збуджено дев'ять кримінальних справ.
   
  Бентежить лише те, що це крапля в морі в порівнянні з десятками мільйонів випущених доз «Трамадола». І чому не прийнято ніяких заходів по відношенню до тих, хто випускав його понад квоти? Та і взагалі – хто допустив його до вільного продажу?
  Не почувши відповідей на ці питання, ми маємо право задати ще одне: так це боротьба з наркобізнесом чи чергова її іммітація?

   
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: