Живой Журнал
Сегодня: Чт, 22 Марта 2018    21:49:47
Головна » Новини Житомира » 2008 » Червень » 12

В Житомирі відкрито фотовиставку Дмитра Скачкова: «Планета Житомир». ФОТО

12 Июня 2008 2694 0.0 zhzh.com.ua

"Планета Житомир" - так називається 20-а персональна фотовиставка Дмитра Скачкова відкрита в обласній бібліотеці у відділі мистецтв. Про це «Журнал Житомира» повідомляють організатори виставки.

На суд глядача представлені види Житомира і природи, деякі рекламні і весільні фото. Родзинкою виставки є сферичні панорами, складені з десятків фрагментів. Видимість складає повні 360° і навіть зашкалює. Велика частина експозиції присвячена панорамам рідного краю.

"Бути фотографом варто вже заради того, щоб вчитися бачити і цінувати красу миті. Люблю фотографію у всіх її проявах - індустріальну, очну, весільну і репортаж, панорами і макро. Останнім часом зосереджений на рекламних і модельних зйомках" - говорить сам автор виставки.

По виставкових роботах можна відстежити еволюцію захоплень автора.
"Перші цифрові роботи (1997-1998 років) були створені ще до появи цифрової фототехніки, коли навіть CD-ROM і сканер вважалися рідкісною розкішшю. В ті часи акцент був на обробці, ретуші малюнків і плівкових знімків. Серед серій, що експонувалися, були такі як кримські і карпатські пейзажі, фото храмів України і архітектури міст, депресивно-індустріальні види і гламур, тумани і макро, портрети і рекламні фотографії, репортажі. На черзі - студійна і наочна зйомка, яка у мене зараз викликає великий інтерес." - розповідає Дмитро Скачков.

Виставка проходитиме до кінця червня в Житомирській обласній-науковій бібліотеці у відділі мистецтв (кімната 12).

Комментариев: 0
avatar