Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 20 Листопада 2018    02:13:52
  Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2008 » Червень » 11 » 15:09:50

  В Житомирі крадуть «лежачих поліцейських» - Віталій Шевчук

  11 Червня 2008, 15:09:50 2253 Коментарі 0 Читать на русском языке
  В Житомирі крадуть «лежачих поліцейських» - Віталій Шевчук
  «Лежачі поліцейські», які в листопаді-грудні встановили в Житомирі в місцях найбільшого ризику для пішоходів, почали цікавити злодіїв.

  Як повідомив «Журналу Житомира» начальник відділу комунального господарства Віталій Шевчук, на сьогоднішній день в Житомирі і зокрема, в Богунському районі міста, збільшились випадки пошкодження та розкрадання невідомими об’єктів благоустрою.

  — Мені дуже прикро, коли окремі люди не оцінюють ту роботу та матеріальний стан речей, які сьогодні впроваджує міська влада для громади міста. Сьогодні в результаті банального злодійства та шкідництва виникла аварійно небезпечна ділянка біля однієї з міських шкіл — зазначив Віталій Шевчук.

  Виконавчий комітет міської ради вже направив звернення до начальника Богунського РВ УМВС України в Житомирській області Володимира Бенедюка. Міськвиконком просить вжити  дієвих заходів стосовно розшуку та притягнення до кримінальної та матеріальної відповідальності винних у скоєнні даного злочину, йдеться у зверненні.

  Всього було встановлено 7 «лежачих поліцейських» на суму 89 тисяч грн. Один погонний метр цього дорожнього елементу коштує 800 грн.

  Головне завдання «лежачого поліцейського» — примусово знижувати швидкість руху транспортних засобів.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: