Журнал Житомира
Сегодня: Сб, 20 Октября 2018    21:50:58
Головна » Новини Житомира » 2008 » Червень » 10

Шелудченко відкрила в Житомирі літній лагер відпочинку «Супутник»

10 Июня 2008 5332 0.0 zhzh.com.ua
Житомирський міський голова Віра Шелудченко урочисто відкрила літній табір відпочинку «Супутник» та запалила перший вогонь малих олімпійських ігор, які будуть проводитись в таборі.

Як повідомила «Журналу Житомира» прес-служба Житомирської міської ради, табір відпочинку «Супутник» прийняв першу зміну сезону 2008 року, за літо в «Супутнику» буде чотири такі зміни по 200 дітлахів. Розташований дитячий табір в Житомирі на околиці району Богунії в сосновому лісі.

Міський голова урочисто вручила спортивні подарунки для юних олімпійців та побажала дітям відвідувати такі табори кожного літа, також згадала, як вона сама вперше відпочивала у схожому літньому таборі 46 років тому.

— Мені тоді було років 10, коли я вперше потрапила у літній табір. Ми тоді все робили самі: прали, прасували, особливо піонерські краватки. Я тоді дуже розплакалась, правда вже не пригадаю чому.

Зараз літній табір відпочинку «Супутник» перебуває на балансі ТТУ. Коштуватиме 18-тиденний відпочинок для дитини 1080 грн., з яких 540 грн. доплачує міське відділення соцстраху. А дітей, батьки яких працюють в міському ТТУ, «Супутник» прийме за 290 грн.

Інші новини:

Комментариев: 0
avatar