Журнал Житомира
Сегодня: Сб, 20 Октября 2018    21:51:47
Головна » Новини Житомира » 2008 » Червень » 10

Ірина Синявська прокоментувала інформацію стосовно сесії Житомирської облради

10 Июня 2008 2810 0.0 zhzh.com.ua
Ірина Синявська прокоментувала інформацію стосовно проведення сесії Житомирської обласної ради 19 червня та її намірів щодо подальшої роботи в раді.

Ірино Максимівно, чи відомо Вам про ініціативу 33 депутатів про скликання позачергової сесії?

Звичайно, відомо. Це нормальна реакція депутатів тих фракцій, які виштовхнуті на обочину діяльності представницького органу. Адже, з 30 січня в раді відбуваються дивні речі: чомусь звільнили заступників голови, чомусь поміняли голів постійних комісій, чомусь звільняють керівників комунальних підприємств, приймають кулуарні рішення про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад… Хтось же мусить це зупинити? Я маю інформацію про те, що окремі голови районних рад звертаються в партійні офіси своїх політичних сил із застереженням щодо таких дій в облраді.

Ви особисто спілкуєтеся з керівниками районів?

Людська психологія незмінна: телефонних дзвінків стало значно менше. Хтось вважає незручним запитати про перспективи, хтось боїться «засвітити» контакти, але, слава Богу, багато колег продовжують спілкуватися: телефонують, заходять, розповідають про наболіле, радяться з багатьох питань. Вони стурбовані тим, що практично зупинено діяльність Координаційної ради, яка об’єднувала нас і в роботі, і в особистих стосунках. Для них порадниками, консультантами і помічниками були начальники юридичного, організаційного відділів. Ніхто не сумнівається у фаховості Лось С.І. чи Олійник Т.М. Але вони звільнилися після «погрому» в раді і до сьогоднішнього дня ці посади не заміщені. Турбує громаду і намір ( чи зговір) повернути управління об’єктами спільної власності територіальних громад обласній адміністрації. Тоді буде фактично втрачено статус ради, як представницького органу. Не вистачає їм виваженої і грамотної поради, фахового орієнтиру по законодавству Крайника О.М. Існує багато інших не менш важливих застережень, але з ними, на жаль, ніхто не спілкується.

ЗМІ повідомляють про те, що Ви збираєтесь зробити заяву про свою відставку з посади голови. Підтвердіть, будь ласка, або спростуйте цю інформацію.

Так, це правда. Я звернулась до депутатів – своїх однодумців з пропозицією поставити на сесії питання дострокового припинення моїх повноважень, як голови ради. Я чітко усвідомлюю, що іншого шляху виходу із цієї кризи немає. Сподіватися на її вирішення через суди – марно втрачати час. Вони виконують замовлення, або просто продають свої рішення. Разом із своєю совістю. Якщо ж Ухвала суду відповідає вимогам Закону, розпочинається шалений тиск на суддю. Всі в Житомирі знають про непідкупність судді Грибан з Богунського суду, тому проти неї вже відкрили дисциплінарне провадження, прокуратура шукає можливості порушити кримінальну справу. На жаль, ми ще не маємо правової держави. Кримінал, змови, гроші – це основні риси нашого сьогодення.
Чи варто через посаду наражати людей на небезпеку? Мені важко дивитися в очі правоохоронців, які допитують мене, членів ТВК, голову обласної організації ХДС. В них – відчай і страх. Вони розуміють, що все незаконно, але виконують завдання.

Чи нормально те, що п’ятий місяць в облраді заблоковані кабінети, не працює сайт, в постійному очікувані змін апарат ради?

Є й особисті причини: майже п’ять місяців я не отримую ні зарплати, ні трудової книжки. Бізнесу в мене не має і ніколи не було. За 30 років трудової діяльності я не мала іншого джерела доходів, крім зарплати. Мені потрібно працювати. Для того, щоб зробити запис в книжку потрібно рішення ради… Я сподіваюсь, що депутати з розумінням поставляться до цієї ситуації. Найкращим суддею буде час і люди. Вони все поставлять на свої місця. Життя продовжується.

Інші новини:

Комментариев: 0
avatar