Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 20 Листопада 2018    02:13:45
  Журнал » Новини Житомира » Бізнес » 2008 » Червень » 9 » 21:20:30

  З 2009 року Росія удвічі піднімає ціну на газ для України

  09 Червня 2008, 21:20:30 1968 Коментарі 0 Читать на русском языке
  З 2009 року Росія удвічі піднімає ціну на газ для України
  Ціна на російський газ для України з 1 січня 2009 року збільшиться майже в 2 рази.

  Про це повідомив сьогодні глава МЗС РФ Сергій Лавров після переговорів президентів двох країн, на яких обговорювалася проблема постачань газу до України.

  Як повідомляє ІТАР-ТАРС з посиланням на слова Лаврова, "ціни на газ центральноазіатських країн, який потрапляє до України через територію Росії, з 1 січня 2009 року відповідатимуть європейським цінам, розраховуватимуться по стандартних формулах. Це рішення передбачає і перехід на ринкові ціни. Ціна для України в зв'язку з цим збільшиться майже удвічі".

  Нагадаємо, що в Росії з візитом перебуває Президент України Віктор Ющенко.

  Сьогодні, 6 червня, на зустрічі з Президентом РФ Дмитром Ведмедєвим він завірив, що Україна хоче швидше перейти на ринкові ціни на газ.

  Як повідомлялося, Ющенко на початку зустрічі з Ведмєдєвим заявив, що всі питання, які виникають в українсько-російських відносинах, будуть вирішені.

  У 2008 році Україна купує газ за ціною 179,5 дол. за тис. куб. м.


  Секретар Ради безпеки і оборони Раїса Богатирева закликає українські власті сприймати підвищення Росією цін на енергоносії як неминучість. Про це вона сказала сьогодні, 8 червня, в інтерв'ю телеканалу ICTV.

  "Я б сприймала це для української сторони як неминучість, незалежно від того, який шлях обиратиме наша сторона", - сказала Богатирева.

  Раїса Богатирева вважає, що Україна повинна бути готова до таких кроків Росії і зосередитися на диверсифікації постачань енергоносіїв в нашу країну, а також на швидкому законодавчому забезпеченні виконання програм енергозбереження.
  Про це «Журнал Житомира» повідомляє УНІАН.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: