Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 17 Січня 2020    14:42:27
Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2008 » Червень » 6 » 16:53:12

Прокуратура Житомира порушила кримінальну справу відносно судді

06 Червня 2008, 16:53:12 2508 Коментарі 0
Прокуратура Житомира порушила кримінальну справу відносно судді
Прокуратурою області за матеріалами Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Житомирській області 5 червня 2008 року порушено кримінальну справу відносно судді одного з міськрайонних судів.

Останній знаючи, що цивільна справа непідвідомча міськрайонному суду, виніс завідомо неправосудну ухвалу, якою заборонив випуск та реалізацію горілчаної продукції досить знаної торгової марки 64 суб’єктам господарювання України. Таке рішення фактично було втручанням у господарську діяльність підприємства та стало причиною її зупинки. У результаті підприємству нанесено збиток на загальну суму 2 млн. 800 тис. грн.

Дії судді кваліфіковані, як ознаки складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) Кримінального Кодексу України і караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Кваліфікаційною комісією суддів Житомирського апеляційного округу прийнято рішення рекомендувати Вищій раді юстиції України внести подання до Верховної Ради України про звільнення вказаної особи з посади судді міськрайонного суду за допущені умисні та грубі порушення вимог чинного законодавства при здійсненні правосуддя.

Наразі розслідування справи триває.

Коментарів: 0
avatar

Інші новини:Новини Житомира: