Журнал Житомира
Сегодня: Сб, 20 Октября 2018    21:27:45
Головна » Новини Житомира » 2008 » Червень » 3

У Житомирі відкрили школу фігурного катання та хокею

03 Июня 2008 3088 0.0 zhzh.com.ua
Житомир долучився до інших українських міст у підготовці майбутніх олімпійських чемпіонів із зимових видів спорту. Там відкрили школу фігурного катання та хокею. Учні шкіл опановуватимуть спортивну науку безкоштовно.

Цей палац - перший спільний проект житомирських підприємців, міської влади та міністерства сім’ї, молоді і спорту. Під одним дахом тут розмістилася ковзанка, зали розваг і кав’ярні. Відвідувати школи фігурного катання та хокею діти зможуть безоплатно.

Тетяна Кондратюк, заступниця міністра сім'ї, молоді та спорту: У рамках цієї програми підтримуємо відкриття таких центрів. Сьогодні ми бачимо соціально-відповідальний бізнес, який долучається до таких справ в місті. І ми дуже горді і підтримуємо як центральний орган, як просто громадяни України відкриття такого центру.

Тренувати дітлахів запросили столичних фахівців. Відвідуватимуть школи фігурного катання і хокею кілька сотень житомирян.

Мати з дитиною: У нас вообще нет такого. Детям негде ходить кататься где-то, чем-то заняться. Я бы хотела хорошо кататься, быстро ездить и не держаться за эти штучки.

Господарі закладу кажуть, що зимовими видами спорту не обмежаться. За кілька місяців у фізкультурно-оздоровчому комплексі відкриють плавальний басейн.

Леонід Харшан, Сергій Базилюк, Житомир, програма «Вiкна», СТБ

Інші новини:

Комментариев: 0
avatar