Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Четвер, 17 Січня 2019    17:12:10
  Журнал » Новини Житомира » Спорт » 2008 » Червень » 3 » 14:29:47

  У Житомирі відкрили школу фігурного катання та хокею

  03 Червня 2008, 14:29:47 2391 Коментарі 0 Читать на русском языке
  У Житомирі відкрили школу фігурного катання та хокею
  Житомир долучився до інших українських міст у підготовці майбутніх олімпійських чемпіонів із зимових видів спорту. Там відкрили школу фігурного катання та хокею. Учні шкіл опановуватимуть спортивну науку безкоштовно.

  Цей палац - перший спільний проект житомирських підприємців, міської влади та міністерства сім’ї, молоді і спорту. Під одним дахом тут розмістилася ковзанка, зали розваг і кав’ярні. Відвідувати школи фігурного катання та хокею діти зможуть безоплатно.

  Тетяна Кондратюк, заступниця міністра сім'ї, молоді та спорту: У рамках цієї програми підтримуємо відкриття таких центрів. Сьогодні ми бачимо соціально-відповідальний бізнес, який долучається до таких справ в місті. І ми дуже горді і підтримуємо як центральний орган, як просто громадяни України відкриття такого центру.

  Тренувати дітлахів запросили столичних фахівців. Відвідуватимуть школи фігурного катання і хокею кілька сотень житомирян.

  Мати з дитиною: У нас вообще нет такого. Детям негде ходить кататься где-то, чем-то заняться. Я бы хотела хорошо кататься, быстро ездить и не держаться за эти штучки.

  Господарі закладу кажуть, що зимовими видами спорту не обмежаться. За кілька місяців у фізкультурно-оздоровчому комплексі відкриють плавальний басейн.

  Леонід Харшан, Сергій Базилюк, Житомир, програма «Вiкна», СТБ
  Коментарів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: