Журнал Житомира
Сегодня: Ср, 24 Октября 2018    00:47:56
Головна » Новини Житомира » 2008 » Березень » 4

Президент провів зустріч із головою Житомирської ОДА

04 Марта 2008 3420 0.0 zhzh.com.ua

Президент України Віктор Ющенко провів зустріч із головою Житомирської обласної державної адміністрації Юрієм Забелою.

Керівник Житомирської ОДА доповів Главі держави про стан виконання в регіоні актів та доручень Президента, поінформував про основні тенденції соціально-економічного розвитку Житомирщини, показники роботи галузей будівництва, енергетики та зв'язку в 2007 році, ситуацію в агропромисловому комплексі.

Голова облдержадміністрації зокрема повідомив, що протягом 2007 року в регіоні було вироблено на 9,1% більше промислової продукції, ніж позаторік - що перевищує річне завдання, передбачене відповідною Державною програмою. За словами Ю. Забели, найбільший приріст - 16,7% - дала видобувна промисловість. Він також повідомив, що вже в січні 2008 обсяги промислового виробництва зросли на 14,4% проти січня 2007 року. «Позитивні результати досягнуті за рахунок високих темпів приросту виробництва», - сказав голова Житомирської ОДА.

Ю. Забела, крім того, представив Президенту пропозиції Житомирської ОДА до проекту Указу щодо вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку Житомирської області.

Президент звернув увагу на ряд актуальних питань Житомирської області, які потребують першочергового вирішення Кабінетом Міністрів та облдержадміністрацією.

В. Ющенко відзначив важливість відновлення в 2008 році державного фінансування заходів, передбачених Чорнобильською будівельною програмою. Він також наголосив на необхідності вирішення питання з переселенням сімей із зони безумовного (обов'язкового) відселення та забезпечення житлом родин інвалідів першої групи та родин з дітьми-інвалідами, інвалідність яких пов'язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Президент, крім того, звернув увагу голови Житомирської ОДА на нагальну потребу в забезпеченні газопостачанням окремих населених пунктів регіону та питною водою жителів Бердичева. Глава держави також наголосив на необхідності фінансування в повному обсязі пільгового проїзду та послуг зв'язку окремих категорій населення та будівництва (придбання) житла військовослужбовцям.

Окремим завданням місцевої влади Віктор Ющенко визначив сприяння у розбудові телерадіомережі в області. Йшлося також про забезпечення житлом багатодітних родин та вирішення питання розрахунків за енергоносії.


Інші новини:

Комментариев: 0
avatar